навчально-виховний комплекс
Тлумацького району

офіційний сайт

Меню сайту
ЧАС
Статистика
Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
informer pr cy
Форма входу
Погодний інформер
Життя сайту
Святкові дні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Допомога
Країни
free counters
Free counters
Реклама
Якість сайта
Реклама

Вчителі 1960-80 років

1.  Панасенко Євгенія Семенівна —;

2.             Малаховська Марія Олексіївна — вчитель початкових класів,
співів, домоводства;

3.             Бобуляк Ганна Максимівна — вчитель української мови і літератури, історії, суспільно-корисної праці;

4.             Романишин Дмитро Іванович — вчитель російської мови і л-ри, фізики;

5.             Кульбаба Михайло  Степанович — вчитель фізкультури,  ари­фметики, геометрії, трудового навчання;

6.             Ангошків Надія Йосипівна — вчитель алгебри;

7.             Панасенко Василь Іванович—вчитель географії, малювання, істо­рії;

8.             Барило Іван Григорович — вчитель природознавства;

9.      Хронь Галина Андріївна— вчитель французької мови;

10.         Горін Дарія Йосипівна — вчитель початкових класів;

11.  Кулик Марія Миколаївна — вчитель української мови і літератури;

12.         Сосновська Марія Михайлівна — вчитель російської мови і літе­ратури;

13.  Чаплінська Євгенія Петрівна — вчитель домоводства;

14.  Романюк Наталія   Михайлівна — вчитель початкових класів;

15.  Дзєман Бронеслава Казимирівна — вчитель початкових класів;

16.   Рибінська Ганна Дмитрівна — вчитель алгебри, геометрії, фізики;

17.  Сушевський Богдан Степанович — вчитель російської мови і літератури;

18.  Безтільна Стефанія Степанівна — вчитель початкових класів, іс­торії;

19.  Литвиненко Людмила Сафронівна — вчитель російської мови і літератури;

20.        Босацький Михайло Євстахович — вчитель математики;

21.        Яцишин Віктор Павлович — вчитель біології, хімії;

22.        Горбата Орися Павлівна — вчитель математики;

23.        Романюк Олена Іванівна — вожата, вчитель біології;

24.        Наказнюк Віктор Дмитрович — вчитель фізкультури;

25.        Удовенко Олексій Олексійович — вчитель російської мови;

26.    Гуцул Ганна Дмитрівна — вчитель української мови і л-ри;

27.       Стойко Іван Михайлович — вчитель української мови, історії;

28.       Суддя Василь Федорович — вчитель російської мови;

29.        Остафійчук Петро Васильович — вчитель фізкультури;

30.       Периняк Оксана Володимирівна — вчитель французької мови;

31.       Остапишин Михайліна Михайлівна—вчитель поч. класів;

32.       Мандзюк Наталія Миколаївна — вчитель співів;

33.        Бойчук Михайло   Васильович — старший   вожатий;

34.       Мосяк   Степан   Йосипович — вчитель фізкультури початкових класів;

35.       Жилюк   Ольга Дмитрівна — вчитель початкових   класів;

36.        Волошин Л. П. — вчитель хімії, біології;

37.       Присяжнюк Ірина Петрівна — вожата;

Перекладач сайту
Профіль
Особистих повідомлень:
Ви війшли як: Гість
IP : 52.23.234.7
Гості
День.нар.:
Ти тут: Днів(Дня)
Стать:
Профіль ЛС Выход
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Ікона дня
Чат
Друзі сайту
Переводчик онлайн Українські пісні Світ українського! Українське кіно, музика, кліпи та програми. Пам’ятай про Крути Молодь пам’ятає Шухевича
Календар
Календар України
Архів записів
Стратегія
Пошук
Wmlink
https://adprofy.com/webmaster/getfile/10597
Copyright MyCorp © 2019