У 1939-1941 р.р. школа знаходилася у двох приміщеннях. Одне в хаті Романюк Ганни. Там вчилися учні 1-2 класів у дві зміни, їх навчала Дземан Броніслава Казимирівна, яка проживала в місті Тлумачі і кожного дня приходила пішки до Надорожної. (мал. №3)
Друге приміщення шкоди було в центрі села. Це була маленька, стара хата, де навчалися учні 3-4 класів також у дві зміни. Діти вчилися по два роки у третьому класі і два роки в четвертому класі. Загалом навчання тривало 6 років. В цьому приміщенні вчителювала Кодінська Розалія- полька. Жила вона в достатку і мала наймичку. В третьому і четвертому класах вивчали історію і польську мову. Польську мову викладав її чоловік. Підручники для навчання купували в школі або в місті. Оцінювання було словесне без балів: недостатньо, добре, дуже добре(барзо). Ходили в школу ті, хто мав одяг і взуття. Після закінчення школи видавали свідоцтво про закінчення початкової школи. Освіту можна було продовжувати в Тлумачі.
У 1939 - 1941 р.р. у школі навчалися учні з великою різницею у віці, навіть до п'яти років. Серед випускників 1939 р. - 11 чол., 1940 р. - 10 чол, 1941 р.- 12 чол.
Другого липня 1941 р. о 15-й годині село було окуповано німецько-фашистськими військами. За час окупації вбито 24 мирних жителі, спалено 61 двір, 98 юнаків та дівчат відправлено на примусові роботи в Німеччину.
За умов окупаційною режиму навчання велося нерегулярно. В селі діяла початкова школа, в якій оцінювання успішності було словесним. В класах навчалися учні різні за віком, адже після кожного навчального року учні здавали екзамени, а за нездачу екзаменів часто залишали на повторний рік. Директором школи був Коваленко Михайло Івановим з села Гринівці. Працювали вчителями Халак Л. з села Острині, Дземан Б.К. з Тлумача, Антошків Н.Й., Магульська Г.С.